Podziękowanie za bezdotykowy dystrybutor środków dezynfekcyjnych

Strona główna » Aktualności » Podziękowanie za bezdotykowy dystrybutor środków dezynfekcyjnych

Jako wsparcie w trudnym czasie pandemii 14 września szkoła nasza otrzymała bezdotykowy dystrybutor środków dezynfekcyjnych.

Przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich w Kidowie: pani Barbara Przybylik i pani Anna Prusek przekazały na ręce pani dyrektor Alicji Baran sprzęt otrzymany w ramach projektu „ Zapobieganie skutkom epidemii poprzez zakup bezdotykowych pojemników do dezynfekcji rąk oraz płynów.” Wnioskodawcą projektu była Ochotnicza Straż Pożarna z Dzwonowic, a realizatorem KGW Kidów, Centrum Inicjatyw Lokalnch.

Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom, dystrybutor jest nam bardzo pomocny i będzie służył całej społeczności szkolnej.

data dodania: 2020-09-23 18:58:38