Jastrzębia Góra… przedsmak wakacji!

Strona główna » Aktualności » Jastrzębia Góra… przedsmak wakacji!

Trzecioklasiści  od 5 do 15 czerwca przebywali na zielonej szkole w Jastrzębiej Górze.
Termin wyjazdu okazał się strzałem w dziesiątkę! Temperatury dochodziły do 26°C. Pogoda była naprawę plażowa, korzystaliśmy z uroków morza, ale na totalne lenistwo nie było czasu. Dziennie pokonywaliśmy po kilka kilometrów.  Zwiedzaliśmy Jastrzębią Górę, Gdańsk, Gdynię, Sopot, Rozewie, Władysławowo i Hel… pieszo, meleksami, na pokładzie statku zbudowanego w 1946 roku. W Sea Parku - największym na północy parku rozrywki poszerzyliśmy naszą wiedzę związaną z morzami i oceanami. Spacerując Aleją Gwiazd Sportu we Władysławowie - jedynym takim miejscem w Polsce, upamiętniającym sylwetki uznanych sportowców, dotarliśmy do pięknej plaży. W Słowińskim Parku Narodowym podziwialiśmy ruchome wydmy, które są jednymi z największych w Europie. W Centrum Nauki EXPERYMENT korzystaliśmy z interaktywnych urządzeń i wystaw zdobywając nowe doświadczenia.
Wrażenia… niezapomniane, jedyne, sympatyczne, szalone, czasem zaskakujące…

Wyjazd na Zielona Szkołę będzie niezapomnianą przygodą. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznego wyjazdu. Uczniowie skorzystali również z dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Mamy nadzieję, że kolejna wyprawa klasy w przyszłym roku będzie równie udana. Uczniowie już nie mogę się doczekać.

poprzednia strona |1|2|3| z   5 następna|ostatnia

data dodania: 2023-06-19 09:21:51