Jak przyjemnie i pożytecznie spędzić czas w górach?

Strona główna » Aktualności » Jak przyjemnie i pożytecznie spędzić czas w górach?

Z inicjatywy nauczycieli oraz dzięki dofinansowaniu przez Burmistrza Miasta i Gminy Pilica pana Artura Janosika uczniowie z dwóch szkół mogli spędzić dwa wspaniałe dni w górach!

Klasy V i VIII naszej szkoły oraz klasy IVa i VIIIa ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy wraz z opiekunami  wybrały się do Ośrodka Sportowo- Wypoczynkowego w Szczyrku, by tam połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli wypocząć, czegoś się nauczyć oraz zawrzeć nowe znajomości. Był  czas na relaks, zajęcia sportowe oraz warsztaty profilaktyczne. Nie mogło też zabraknąć spaceru po najbliższej okolicy, podczas którego podziwiano piękną złotą jesień w górach.

Podczas drugiego dnia pobytu do ośrodka zawitali wyjątkowi goście: pan burmistrz- Artur Janosik oraz dyrektor biblioteki - pan Wojciech Siejka. Podczas spotkania z uczestnikami wyjazdu panowie wręczyli wszystkim słodkie upominki, a zwycięzcom konkursów nagrody książkowe.

Wszyscy uczestnicy wrócili do swych domów pełni wrażeń, bogatsi o nowe doświadczenia, wspaniałe znajomości, z nadzieją na kolejne tego typu wyjazdy.

pierwsza|poprzednia|2| z   2 następna strona

data dodania: 2021-10-16 14:43:20