Zawieszenie zajęć w Szkole

Strona główna » Aktualności » Zawieszenie zajęć w Szkole

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne decyzją MEN w dniach 12 -25 marca 2020 r. zajęcia w Szkole są czasowo zawieszone,

ale Minister Edukacji mówi  „Nie traktujcie tych dwóch tygodni jako dodatkowych ferii, wykorzystajcie ten czas na pogłębienie wiedzy w tych dziedzinach, które was interesują”.

Informuję, że nauczyciele uczący poszczególnych przedmiotów będą wysyłać do uczniów propozycje materiałów edukacyjnych, które zalecają do pracy w domu. Materiały będą publikowane poprzez mobidziennik. Bardzo proszę o korzystanie z tych materiałów, jak również poszerzanie ich wg własnych zainteresowań.

Wiemy, że jest kilka osób, które jeszcze nie korzystały z tej formy informacji i ich konta dostępu są już nieaktualne, proszę te osoby o kontakt ze Szkołą.

Dziękuję bardzo - Alicja Baran, S.P. nr 3 w Dzwono-Sierbowicach,

data dodania: 2020-03-13 10:13:59