Dzień Kredki

Strona główna » Aktualności » Dzień Kredki

22 listopada obchodziliśmy „Dzień Kredki”. Święto rozpoczęło się od obejrzenia krótkiego filmu o tym, jak są robione. Następnie dzieci bawiły się przy piosence „Kolorowe kredki”, brały udział w zabawach muzyczno- ruchowych z kredką w roli głównej. Była również zabawa matematyczna, rozwiązywanie zagadek, ćwiczenia motoryki dużej i małej. Percepcje wzrokową przedszkolaki doskonaliły podczas układania puzzli i układania kredek wg wzoru. Dzięki zabawom utrwalały nazwy kolorów, doskonaliły umiejętności matematyczne, spostrzegawczość i motorykę. Podczas tego święta dzieci przekonały się, że kredka służy nie tylko do kolorowania, ale może stać się źródłem świetnej zabawy. Na zakończenie tego spotkania wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane medalami.

pierwsza|poprzednia|2| z   2 następna strona

data dodania: 2022-11-27 13:48:13