Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” finał ogólnopolski

Strona główna » Aktualności » Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” finał ogólnopolski

W dniach 30.05.2023r. – 2.06.2023r. Odbył się etap finałowy Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”w Janowie Lubelskim. Uczennice naszej szkoły Julia Bartos i Aleksandra Latacz reprezentowały województwo śląskie w tym konkursie. Tematem przewodnim konkursu w tym roku były „Ptaki parków krajobrazowych”. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu wiedzowego na temat parków i ptaków, rozpoznaniu gatunków ptaków po ilustracjach oraz rozwiązanie zadań gry terenowej na terenie Parku Krajobrazowego „Lasy Janowskie”. Gratulujemy osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów.

data dodania: 2023-06-14 10:24:11