Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

  • Wszystkim Uczniom z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzymy, byście w nowy rok szkolny wkroczyli z energią i entuzjazmem, a zdobywanie wiedzy stało się dla Was pasją. Niech każdy ...Wszystkim Uczniom z okazji ... - czytaj dalej

Jastrzębia Góra… przedsmak wakacji!

Strona główna » Aktualności » Jastrzębia Góra… przedsmak wakacji!

Trzecioklasiści  od 5 do 15 czerwca przebywali na zielonej szkole w Jastrzębiej Górze.
Termin wyjazdu okazał się strzałem w dziesiątkę! Temperatury dochodziły do 26°C. Pogoda była naprawę plażowa, korzystaliśmy z uroków morza, ale na totalne lenistwo nie było czasu. Dziennie pokonywaliśmy po kilka kilometrów.  Zwiedzaliśmy Jastrzębią Górę, Gdańsk, Gdynię, Sopot, Rozewie, Władysławowo i Hel… pieszo, meleksami, na pokładzie statku zbudowanego w 1946 roku. W Sea Parku - największym na północy parku rozrywki poszerzyliśmy naszą wiedzę związaną z morzami i oceanami. Spacerując Aleją Gwiazd Sportu we Władysławowie - jedynym takim miejscem w Polsce, upamiętniającym sylwetki uznanych sportowców, dotarliśmy do pięknej plaży. W Słowińskim Parku Narodowym podziwialiśmy ruchome wydmy, które są jednymi z największych w Europie. W Centrum Nauki EXPERYMENT korzystaliśmy z interaktywnych urządzeń i wystaw zdobywając nowe doświadczenia.
Wrażenia… niezapomniane, jedyne, sympatyczne, szalone, czasem zaskakujące…

Wyjazd na Zielona Szkołę będzie niezapomnianą przygodą. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznego wyjazdu. Uczniowie skorzystali również z dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.  
Mamy nadzieję, że kolejna wyprawa klasy w przyszłym roku będzie równie udana. Uczniowie już nie mogę się doczekać.

poprzednia strona |1|2|3| z   5 następna|ostatnia

czytano: 326 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2023-06-19 09:21:51

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Dzwono-Sierbowice 2, 42-436 Pilica
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

tel.: 32 6735005
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna