Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Strona główna » Aktualności » Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, bawić się z nim a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
Z tej okazji w dniu 24.11.2023 r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach "Światowego Dnia Pluszowego Misia". Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym misiem. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta i bawiły się do znanych misiowych przebojów a także uczestniczyły w zabawach ruchowych i zgadywankach. Podczas zabaw ćwiczyły swoją zręczność, spostrzegawczość oraz zdolności matematyczne.
Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi przyjacielami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom. Na zakończenie każdy wykonał zdjęcie w misiowej fotobudce.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

czytano: 293 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2023-11-29 11:05:09

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Dzwono-Sierbowice 2, 42-436 Pilica
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

tel.: 32 6735005
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna