Dzień piżamy w szkole - pomagamy innym i świetnie się bawimy!

Strona główna » Aktualności » Dzień piżamy w szkole - pomagamy innym i świetnie się bawimy!

Dzisiejszy dzień piżamy w szkole był niezwykłym wydarzeniem, pełnym radości i solidarności. Dzień, w którym wszyscy bez wyjątku mogli chodzić w piżamie, szlafroku, kapciach…. Ten drobny gest, który wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły dał powody do uśmiechu jest symbolicznym gestem solidarności z dziećmi chorymi, przebywającymi na oddziałach onkologicznych. Dla tych dzieci piżama jest niestety ubiorem codziennym. Możliwość przyjścia do szkoły w piżamie i kapciach była znakomitym urozmaiceniem szkolnej rutyny. W tym dniu zorganizowano zbiórkę pieniążków na rzecz dzieci z oddziałów onkologicznych, podopiecznych fundacji „Gdy liczy się czas.” Uczestnicy hojnie wsparli akcję – łącznie zebraliśmy 1160,00zl!!! Ta inicjatywa nie tylko przyniosła uśmiech na twarze uczestników, ale także zbliżyła społeczność szkolną i pomogła potrzebującym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszej zabawy za okazane serce i zaangażowanie!

data dodania: 2023-12-15 14:12:24