Strona główna » Aktualności » SZKOLNE WEBINARIUM ETWINNING: Mój dobrostan - co widzi dorosły, a co widzi nastolatek

W dniu dzisiejszym 10 uczniów kl. VII i VIII wzięło udział w szkolnym webinarium eTwinning: Mój dobrostan - co widzi dorosły, a co widzi nastolatek. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży.

Webinarium było swego rodzaju wyjątkową lekcją online poprowadzaną przez zewnętrznego eksperta. Wszyscy razem zebraliśmy się w jednej klasie i zorganizowaliśmy tak zwane "wspólne oglądanie". Na spotkaniu wspólnie zastanawialiśmy się nad tym czym dla uczniów jest dobrostan? Do czego jest Ci potrzebny? oraz jak Twoje osobiste zasoby wpływają na Twój SELFCARE.

data dodania: 2024-04-17 15:13:49