Babcia z Dziadkiem dziś świętują

Strona główna » Aktualności » Babcia z Dziadkiem dziś świętują

Dzień Babci i Dziadka to bardzo ważna uroczystość w naszej szkole. Troszeczkę później niż zwykle, ale bardzo uroczyście obchodziliśmy to święto. Babcie i Dziadkowie bardzo chętnie przychodzą do szkoły na zaproszenie swoich wnucząt.

Dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniowie kl. I- III oraz uczniowie z kl. IV i V przygotowali program artystyczny. Przedszkolaki zaprezentowały program pt.: „Ciesz się Babciu i Dziadziusiu”, który składał się z wierszy, piosenek i tańców. Uczniowie kl. I – III, IV i V przygotowali piękne życzenia i piosenki.

Dziadkowie z wielką uwagą obserwowali i oklaskiwali wszystkie występy wnucząt. Na zakończenie Babcie i Dziadkowie otrzymali piękne laurki i prezenty wykonane własnoręcznie przez wnuczków.

Spotkanie upłynęło w miłej i przyjemnej atmosferze. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, o który zadbały mamy z Rady Rodziców.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy jak najwięcej zdrowia, radości i jak najwięcej czasu spędzanego ze swoimi wnukami, nie tylko od święta. Wszystkiego najlepszego! Zapraszamy znów za rok.

data dodania: 2023-02-13 18:12:25