Sukces Alicji i Filipa!

Strona główna » Aktualności » Sukces Alicji i Filipa!

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły - Alicja Baran z klasy II oraz Filip Świderski z klasy VI zostali zwycięzcami w etapie regionalnym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy". Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką dwuwymiarowej pracy plastycznej obrazującej upowszechniane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego sposoby zapobiegania skutkom niewłaściwego stosownia w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych substancji.

25 kwietnia gościliśmy w naszej szkole Burmistrza Miasta i Gminy Pilica - pana Artura Janosika, panią Annę Szymik - zastępcę dyrektora Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, pana Janusza Szewczyka - kierownika Placówki Terenowej KRUS w Katowicach oraz pana Łukasz Dudę - inspektora BHP Oddziału Terenowego w Katowicach. Goście wręczyli zwycięzcom bardzo atrakcyjne nagrody oraz zachęcili do aktywnego udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez KRUS. Wyróżnione prace uczniów wezmą udział w kolejnych etapach konkursu.

data dodania: 2023-04-27 09:40:58