Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

Wakacji nadszedł czas!

Strona główna » Aktualności » Wakacji nadszedł czas!

W dniu 23 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole. Po mszy świętej w kościele w Dzwono-Sierbowicach udaliśmy się do szkoły. O godzinie 9:00 rozpoczęła się uroczysta akademia. Pani Dyrektor powitała przybyłych gości Burmistrza Miasta i Gminy Pilica Pana Artura Janosika, nauczycieli, rodziców, pracowników obsługi oraz uczniów. Podsumowała mijający rok szkolny, pogratulowała wszystkim osiągnięć oraz podziękowała rodzicom, organowi prowadzącemu, nauczycielom i pracownikom szkoły za aktywną pracę na rzecz środowiska uczniowskiego.

W tym roku naukę w naszej szkoły ukończyło 19 uczniów. Nasi absolwenci zaprezentowali program artystyczny, który rozpoczął się od „Poloneza” następnie w podniosłym nastroju gali oskarowej uczniowie podziękowali nauczycielom, pracownikom obsługi za wspólnie spędzony czas w naszej szkole wręczając Ordery.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie nagród za wybitne osiągnięcia. Burmistrz Artur Janosik wręczył nagrody książkowe Klaudii Banach, Aleksandrze Latacz, Aleksandrze Graboś finalistkom XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Następnie uczniowie klasy ósmej oraz pozostałych klas otrzymali nagrody książkowe i świadectwa. 

Kolejnym punktem akademii było wzruszające pożegnanie trzech pracowników naszej szkoły, którzy odchodzą na emeryturę Pani Maria Tkaczyk, Pani Danuta Badowska, Pani Anna Miśkiewicz. Drogie Koleżanki! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Waszą  wieloletnią pracę i trud w nią włożony, za dobre słowa i codzienny przykład, jak być dobrym człowiekiem, za te wszystkie wspólnie spędzone lata.

Na koniec uroczystości dyrektor szkoły życzyła uczniom, pracownikom szkoły oraz wszystkim zgromadzonym udanego i bezpiecznego wypoczynku.

 

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

czytano: 1952 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2023-06-27 12:26:10

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Dzwono-Sierbowice 2, 42-436 Pilica
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

tel.: 32 6735005
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna