Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Aktualnie na tablicy

  • Wszystkim Uczniom z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzymy, byście w nowy rok szkolny wkroczyli z energią i entuzjazmem, a zdobywanie wiedzy stało się dla Was pasją. Niech każdy ...Wszystkim Uczniom z okazji ... - czytaj dalej

Wracamy do szkoły!

Strona główna » Aktualności » Wracamy do szkoły!

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym w Dzwono-Sierbowicach, w której uczestniczyli uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne. Po mszy wszyscy udaliśmy się do szkoły, aby wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny 2023/2024.

Po odśpiewaniu hymnu pani dyrektor Alicja Baran powitała wszystkich przybyłych na tę uroczystość, a w szczególności tych, którzy dzisiaj po raz pierwszy rozpoczęli naukę w naszej szkole.
Swoją obecnością zaszczyciła nas dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Pilicy - pani Barbara Wrona. Kierując swoje słowa do uczniów i nauczycieli, życzyła wszystkim owocnej pracy w nowym roku szkolnym oraz wielu sukcesów.
Zgodnie z tradycją naszej szkoły, uroczyście przywitani  zostali uczniowie klasy I, którzy rozpoczynają naukę w szkole podstawowej oraz przedszkolaki.  Wychowawczynie podarowały dzieciom skromne upominki na dobry początek szkoły.
Po uroczystości uczniowie udali się do wyznaczonych sal na pierwsze po wakacjach spotkanie ze swoimi wychowawcami.

 

czytano: 96 razy

autor: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2023-09-04 18:25:30

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Dzwono-Sierbowice 2, 42-436 Pilica
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

tel.: 32 6735005
e-mail: dzwonosierbowice@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzwono-Sierbowicach
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna